
Start · 6 maanden · €109 / maand. Maak je account aan en betaal via Mollie. Daarna boek je meteen in de app.
Alle abonnementen en intro's.
Klik op een pakket — het formulier wordt automatisch ingevuld. Deel de link gerust (bijv. in e-mail of social).
Kennismaking
Abonnementen
- IJsbad maand€59 / maandIJsbad maand · €59 / maand
- Start · Jaar€109 / maandStart · Jaar · €109 / maand
- Start · 6 maanden€109 / maandStart · 6 maanden · €109 / maand
- Vrij trainen€149 / maandVrij trainen · €149 / maand
- Peak · Jaar€199 / maandPeak · Jaar · €199 / maand
- Peak · 6 maanden€199 / maandPeak · 6 maanden · €199 / maand
- Momentum · Jaar€259 / maandMomentum · Jaar · €259 / maand
- Momentum · 6 maanden€259 / maandMomentum · 6 maanden · €259 / maand
Account, betaling, boeken.
Alles in één flow — geen wachten op bevestiging. Na succesvolle betaling ben je actief lid.
- Vul je gegevens in en kies je pakket
- Betaal veilig via Mollie (iDEAL of kaart)
- Je account wordt direct actief in de Watchman app
- Boek je eerste sessie en kom langs in Capelle
Heb je al een account? Log in via de Watchman app om een nieuw pakket te kopen.
Start direct
Gekozen: Start · 6 maanden · €109 / maand. Vul je gegevens in en ga door naar Mollie.